Tábor s hasiči 2013

Termín tábora: 28.7.-9.8. 2013. Celotáborová hra je v letošním roce inspirována literárním dílem J. R. R. Tolkiena - Hobit a stejnojmenným filmem. Z dětí budou sestaveny družiny trpaslíků a hobitů, které se vydají na dobrodružnou cestu k Osamělé hoře za pokladem draka Šmaka.

Už třetím rokem se naše tábory konají na táborové základně PS Kamenec u obce Čermná ve Slezsku. Tato základna je dle našeho názoru ideálním kompromisem, kdy s dětmi táboříme v přírodě, ve stanech s podsadou a přitom máme zajištěno perfektní zázemí v podobě zděné budovy s elektřinou a pitnou vodou.

Délka trvání tábora je 13 dnů, odjezd na tábor autobusem v neděli 28.7. z Droždína a návrat z tábora v pátek 9.8. 2013 na stejné místo.

Cena za tábor zůstává i v době všeobecného zdražování nezměněna a činí 3000,- Kč. V ceně je zahrnuta doprava autobusem, ubytování a strava 5x denně.

Kapacita tábora je stanovena na 40 dětí ve věku od 7do 14 let. Tábora se bude moci zúčastnit prvních 40 dětí s platnou přihláškou. Přihláška nabývá platnosti až po zaplacení zálohy ve výši 1000,- Kč.

Další informace najdete v Informačním letáku, který je k dispozici v sekci Dokumenty ke stažení. Pokud máte zájem Vaše dítě na náš tábor přihlásit, je na stejném místě možnost stáhnout si přihlášku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Vít Špilháček, spilhacek.vit@seznam.cz, 2011